Microsoft Fly Simulator 2020

Falcon 4.0, Rise Of Flight, Digital Combat Simulator(s) i inne
Awatar użytkownika
Kamyk

Microsoft Fly Simulator 2020

Postautor: Kamyk » 01 paź 2019, 15:48

Powiem tak, skala i jakość projektu jest naprawdę imponująca. Jestem ciekawy jak będzie wyglądać w prawdziwym środowisku domowego gracza. Ale filmiki zapierają dech poziomem grafiki.
Renderowany prawdziwy teren umożliwi nam zwiedzanie świata z innej perspektywy.

Awatar użytkownika
CaldurSeer

Re: Microsoft Fly Simulator 2020

Postautor: CaldurSeer » 01 paź 2019, 17:29

Biorąc pod uwagę, że jest to pre-alpha to wygląda rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
ZlyMudzyn

Postautor: ZlyMudzyn » 01 paź 2019, 18:25

O kurła, symulator muchy od mictosoftu?! #pdk

Wygląda fajnie, jak każdy MS FS przed premierą. Ciekawe jak będzie gameplayowo- pewnie dla takiego laika jak ja, będzie rewelacja. Liczę, że będzie w Xbox Game Pass. :D
Awatar użytkownika
CaldurSeer

Postautor: CaldurSeer » 01 paź 2019, 18:53

ZlyMudzyn pisze:O kurła, symulator muchy od mictosoftu?! #pdk

Wygląda fajnie, jak każdy MS FS przed premierą. Ciekawe jak będzie gameplayowo- pewnie dla takiego laika jak ja, będzie rewelacja. Liczę, że będzie w Xbox Game Pass. :D

Zdaje się, że odrobili lekcje z Microsoft Flight:

"I am not making it for a guy with an Xbox controller"
https://youtu.be/HrJs0jK4a1g?t=707
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 01 paź 2019, 19:02

Obejrzałem i zapłakałem i ja i mój komputer. Z FS zawsze tak było że komputer, który go uciągnął powstawał kilka lat po grze ale tu Xbox - nie wiem ale jak tak będzie wyglądać to wybiorę FS zamiast X-Plane.
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 13 paź 2019, 9:19

Im więcej oglądam materiałów o FS2020tym bardziej jestem przekonany ze to będzie Symulator Ostateczny i Święty Graal simów. Dobrze ze nie zainwestowałem w X-Plane.
@Svatty jest multi w X-P11? Tu ma być i ciekawy jestem jak to będzie wyglądać.

Awatar użytkownika
svaty
Moderator

Postautor: svaty » 13 paź 2019, 12:13

Multi w X-Plane 11 jest ale taki bardzo, bardzo szczątkowy. Nie słyszałem, aby ktokolwiek go używał. Swego razu odpowiednikiem multi jest latanie na VATSIM, IVAO, PilotEdge itd. Jest też dodatek umożliwiający wspólne latanie danym samolotem, ale jest dużo warunków, które muszą być spełnione, aby wszystko zadziałało.

Jakkolwiek MSFS2020 wizualnie zachwyca, tak jest jeszcze bardzo wiele rzeczy, które sprswia, że moje zainteresowanie jest znikome.
* Żaden z liczących się producentów samolotów do FSX / P3D nie ogłosił, że będzie jakowyś robić / portować na nową platformę. Zważywszy, że czas trwania takiego procesu liczy się w latach, może się okazać, że przez rok lub dwa nie będzie ani jednego sensownego airlinera lub GA.
* Wymagania sprzętowe są owiane tajemnicą. Niby sceneria na być streamowana, nie oznacza to jednak, że będzie można grać na ziemniaku. W swoich planach na przyszły rok widzę raczej remont kuchni, a nie upgrade komputera.
* Koszty również są niejawne. Osobiście obstawiam, że będzie coś w stylu subskrypcji, a za każdy samolot / nowy region trzeba będzie dodatkowo zapłacić. Podobny model finansowania jest w iRacing. Dlaczego uważam, że będzie subskrypcja? Jeżeli scenerie mają być streamowane, to niemożliwym wydaje mi się opłacenie przez MS kosztów za pomocą jednorazowej opłaty, nawet jeśli to byłoby 200 USD (tyle kosztuje P3D dla niestudentów).
* Wydałem trochę pieniędzy na X-Plane 11. Do tego, czerpię dużą przyjemność z latania w nim samolotami, które posiadam. Graficznie jest dobrze. Wydajnościowo u mnie trochę gorzej, ale poniżej poziomu Arma 2 nie schodzę. Nie mam więc oznak zniecierpliwienia oczekiwaniem na "Świętego Graala symulatorów".

Lubię żużel jak koń owies.
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 13 paź 2019, 13:43

Subskrypcja - niestety pewnie tak, wszystkich nas to czeka, będziemy płacić za Windows i za DCSa zresztą też bo ten model biznesowy już długo się nie utrzyma. Programy już nie jest takie jak kiedyś i SaS to chyba jedyna opcja.
Awatar użytkownika
svaty
Moderator

Postautor: svaty » 08 lis 2019, 7:21

svaty pisze:* Żaden z liczących się producentów samolotów do FSX / P3D nie ogłosił, że będzie jakowyś robić / portować na nową platformę. Zważywszy, że czas trwania takiego procesu liczy się w latach, może się okazać, że przez rok lub dwa nie będzie ani jednego sensownego airlinera lub GA.

Właśnie uczynił to PMDG (czołowy producent airlinerów do FSX i P3D). Zaczną od 737NG3, czyli paczki z 737 w wersji NG i MAX. Bardzo dobry ruch - żaden symulator cywilny bez tego, dobrze zrobionego, samolotu nie ma szans. Tą zapowiedzią ubiegli też ewentualną konkurencję. Raczej nikt inny nie będzie już ""spalał zasobów" na 737 w tych wersjach. Jestem ciekaw co zrobi FlyJSim, który wydał do X-Plane 11 dwa świetne samoloty 737-200 i 727 (w trzech wersjach).

Przy okazji, PMDG zapowiedziało koniec wsparcia dla FSX, P3D v3 oraz zaprzestanie prac nad czymkolwiek do X-Plane 11. Trochę szkoda, bo o ile w X-Plane 11 jest świetne, DARMOWE, 737 (w trzech wersjach), to z takim 747 mieli by gwarantowany sukces (pod warunkiem, że dobrze by zrobili port z P3D :P). Te gdybania są już jednak niepotrzebne.

INFO

Lubię żużel jak koń owies.

Wróć do „SimCorner”