Divinity: Orginal Sin II

Nie samą ArmĄ człowiek żyje.
Awatar użytkownika
Kamyk

Divinity: Orginal Sin II

Postautor: Kamyk » 10 maja 2017, 4:54

Panowie, dzisiaj przeczytałem bardzo interesującą informację dla fanów D:OS, mianowicie ze zbiórki na kickstarterze udało się przekroczyc próg finansowy, który wprowadzi do rozgrywki tryb mistrza gry! Moim zdaniem mistrzostwo na posiedzenie przy piwie w piątek. Poniżej info:
Studio Larian opublikowało filmik, na którym prezentuje założenia trybu mistrza gry. Najprościej mówiąc, będzie to przełożenie mechaniki "papierowych" gier fabularnych na ekrany komputerów. Gracz, który wcieli się w rolę mistrza gry, a więc swego rodzaju narratora bądź reżysera przygody, otrzyma rozbudowany edytor, który pozwoli mu zaprojektować poszczególne mapy, przygotować wyświetlane teksty, zaprojektować przedmioty, rozmieścić przeciwników i nadać im umiejętności.
Awatar użytkownika
Kamyk

Re: Divinity: Orginal Sin II

Postautor: Kamyk » 25 sie 2017, 2:36

Zajebisty filmik, kto bedzie się pisał na coopa?

Awatar użytkownika
Wynarator
Wyślij PW:

Postautor: Wynarator » 18 maja 2020, 21:57

Pocinamy w to z Ziutkiem jak pojebani, ta gra jest tak dobra, że nie mam słów - na pierwszy rzut oka to gra, która mnie w ogóle nie interesuje, później zacząłem być wciągnięty chociaż nie wiem dlaczego, a teraz już mam ciągle chęć rozegrania kilku kolejnych walk. Jeżeli ktoś lubi RPG to niech po prostu kliknie KUP na steam, bo obecnie gra jest w promocji -50% i za 80 zł to jest po prostu za friko. Po 14h grania opuściliśmy obszar tutorialowy i wkroczyliśmy na właściwy ląd w grze, także ten tego. Do tego jak widać na filmie powyżej gra posiada tryb mistrza gry i to jest RPG w którego chętnie bym zagrał - moje RPGowe marzenie może się spełnić, story toczy się na papierze, bitwy w tej zajebistej grze. Polecam 11/10, nie bądźcie trumpdoy'ami i kupcie to póki jest promka.

Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem - Harlan Ellison
Awatar użytkownika
kirq

Postautor: kirq » 19 maja 2020, 7:10

11/10? Czy to znaczy, że jest jeszcze lepsza niż The Raid?
Awatar użytkownika
svaty
Moderator

Postautor: svaty » 19 maja 2020, 7:56

Pamiętaj człowiecze, aby nie kupować gier polecanych przez Winiego. Jajo kupił Project Cars 2 i żałuje.

Lubię żużel jak koń owies.
Awatar użytkownika
ziutek
Moderator

Postautor: ziutek » 19 maja 2020, 8:14

To prawda, że nie warto kupować gierek które poleca Wini, jednak tutaj mamy wyjątek potwierdzający regułę. Ostatnio miałem bardzo duży "itch" na gierkę z dobrą taktyczną walką, probowałem różne x-comy, broken lines, warhammery, ect. ale nic tak dobrze mnie nie podrapało jak Divinity II.
Pomijając już bardzo satysfakcjonującą walkę, to jest to jedna z niewielu gier w których sobie myślisz "eh... fajnie jakby tak dało się zrobić, ale to tylko gierka..." i kuźwa w 90% da się zrobić rzecz o której sobie pomyślisz, że się nie da. Coś przecudownego, bardzo dawno nie miałem takiego efektu WOW przy gierce, a co dopiero RPGu.

Ten typ z Opforu.
Awatar użytkownika
ZlyMudzyn

Postautor: ZlyMudzyn » 19 maja 2020, 19:53

Znak jakości Mudzyna. Lariani robią tylko dobre RPG i należy się cieszyć że w ich rękach jest nowy Baldur.
Awatar użytkownika
Kamyk

Postautor: Kamyk » 22 maja 2020, 16:51

Szkoda, że zajeło wam 3 lata żeby do tego dojść/ :(
Awatar użytkownika
biker48

Postautor: biker48 » 24 maja 2020, 7:51

Gra jest rewelacyjna tylko jej lore zupełnie do mnie nie trafia. Ten jaszczur, ten szkielet. To nie żre tak mocno jak mogłoby.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Wynarator
Wyślij PW:

Postautor: Wynarator » 24 maja 2020, 11:10

Potwierdzam, wolę klasyczne lore chociaż po pewnym czasie się przyzwyczaiłem - tak czy inaczej gramy z ziutkiem ludźmi więc nie boli. Mało tego, po początkowym zniechęceniu do lore teraz mogę powiedzieć, że podoba mi się na równi ze standardowym - to chyba kwestia niechęci do wszystkiego co nowe.

Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem - Harlan Ellison

Wróć do „Gry”