Star Citizen

Nie samą ArmĄ człowiek żyje.
Awatar użytkownika
Tom13J

Re: Ciekawostki

Postautor: Tom13J » 07 maja 2019, 17:47

Wrzucę tutaj, bo ciekawy artukuł na Forbsie o niekończącej się sadze o nazwie Star Citizen. Świetne jest to jak transparenta jest firma na temat finasów, ale na temat swoich wynagrodzeń Roberts już milczy.

Exclusive: The Saga Of 'Star Citizen,' A Video Game That Raised $300 Million—But May Never Be Ready To Play

https://www.forbes.com/sites/mattperez/ ... y-to-play/

"Jeśli drzewa robią się za duże. ciągnij do siebie, aż zobaczysz niebieskie!"- Dan Hampton F-16 Pilot
Awatar użytkownika
ZlyMudzyn

Postautor: ZlyMudzyn » 07 maja 2019, 18:44

Przecież Roberts ma prawdopodobnie furę pieniędzy ze swoich poprzednich gier, ja wcale się nie dziwię, że stać go na zakup nowego domu. Star Citizen jest w produkcji tak długo jak jest, ponieważ to jest już zupełnie inna gra niż miała powstać na początku. Jak dla mnie to szukanie jakiejś taniej sensacji.
Awatar użytkownika
Tom13J

Postautor: Tom13J » 07 maja 2019, 19:48

Może i mógłbym się zgodzić z "tanią sensacją", gdyby nie fakt, że Roberts jest bardzo niekompetentny. To przez jego "widzi mi sie" i zachcianki leży projekt o nazwie Swadron 42. Facet wrzuca swoim ludziom co rusz nowe pomysły, bo zobaczył coś świetnego i opóźnia wszystko. Najważniejsza rzecz moim zdaniem w tej grze (S42) to lot i walka kosmiczna i oglądając filmy ze Star Citizen wygląda to bardzo słabo. Walka w X-Wing Alliance jest bardziej ekscytująca, a AI jest głupie jak cep. Przecież to będzie tytuł single i na pewno mocno oskryptowany, to co w takim razie z wielkim multi w SC? Pokazują tylko specjalnie przygotowane i wyreżyserowane dema. Pamiętacie podrzucany hełm na początku? A czerwia? Itp itd...

Dlatego ludzie zaczynają co raz mocniej zaglądać do gry, która graficznie wygląda nieźle, ale na razie po prostu jest zlepkiem wielu nieskończonych marzeń. Chciałbym sobie pograć w S42, ale już dawno nie wierzę w tę grę. A czas i kasa sobie płynie...

"Jeśli drzewa robią się za duże. ciągnij do siebie, aż zobaczysz niebieskie!"- Dan Hampton F-16 Pilot
Awatar użytkownika
Kamyk

Postautor: Kamyk » 07 maja 2019, 19:55

Tom a grałeś już w nia? Ja jakis czas temu robilem pierwsze misje dostepne na multi i jest calkiem fajnie. Niestety na teraz questow jest malo i czesto się buguja. Potencjał w grze siedzi wielki, statki wygladaja kosmicznie dobrze. Marzy mi sie mmo w tym uniwersum. Dlatego w kącie siedze i robie ciu ciu, oby tylko sie udało.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tom13J

Postautor: Tom13J » 07 maja 2019, 20:07

Nie , nie grałem. Oglądałem sporo streamów i filmów. Wystarczy mi. Zwłaszcza kiedy facet leci 1h w jedną stronę, a następnie ląduje, wyciąga drabinę, aby zejść z pokładu statku i .. i ginie zabity przez teksturę statku (albo drabinę jak w Armie :D ). No i znowu się budzi w łóżku i zaczyna od nowa. Brak jakiegokolwiek autosave jest tutaj tragedią w mojej opinii. W Elite chociaż wracałeś do stacji na której ostatnio dokowałeś.

Star Citizen jest IDEĄ. Taka jest moja opinia. To marzenie wielu z nas w tym i Chrisa, ale to raczej nie on je spełni. Freelancer 2.0, przynajmniej tak to na razie wygląda po ośmiu latach.
Ale nie, nie mam nic przeciwko, aby im się udało, choć Chrisa nie lubię.

Tutaj drabina w 13.20 sek :D
https://www.youtube.com/watch?v=Jx1jroIKby4

Awatar użytkownika
Kamyk

Re: Star Citizen

Postautor: Kamyk » 08 maja 2019, 10:53

Do 8 maja byl darmowy tydzień. Swoja droga te bugi z drabinka o ktorych piszesz juz poprawili. Jeszcze dluga droga przed nimi, ale gdzies tam widac swiatlo w tunelu. Myślę, że kiedyś bedzie gotowa.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kamyk

Postautor: Kamyk » 02 lis 2019, 10:29

Do 4 darmowy test Star Citizena, jest nieźle. W wersji 3.7.1 poprawili znacząco optymalizację oraz lagi. Wygląda naprawde lepiej niż jak ostatnio grałem w 3.5. Kto ma ochotę zapraszam do darmowego testowania. Szeczóły znajdziecie pod tym filmikiem.

Awatar użytkownika
Kamyk

Postautor: Kamyk » 09 lis 2019, 9:34

Ciekawy filmik do obejrzenia i przemyślenia.

Wróć do „Gry”