Combat Mission: Black Sea

Nie samą ArmĄ człowiek żyje.
Awatar użytkownika
kirq

Re: Combat Mission: Black Sea

Postautor: kirq » 19 maja 2017, 13:24

Świetną recenzja, Tom. Zgadzam się w całej rozciągłości.
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 19 maja 2017, 20:31

Podpisuję się obiema rękami pod recenzją, Tom. I namawiam na mutli, może być real-time :D
Awatar użytkownika
Tom13J

Postautor: Tom13J » 12 lut 2019, 0:04

Znowu odkopię temat. Tak z ciekawości zajrzałem , co tam u twórców Black Sea. Wydali w sumie coś nowego, lub starego w nowej oprawie, bo oferują ugrade (za 15$!) starej wersji.
Combat Mission Shock Force 2.
Mozna spróbować za darmo bo jest dostępne demo i aż 6 misji. Nie próbowałem jeszcze.
Link do demo na dole stronki:
https://www.battlefront.com/shock-force ... /?tab=demo

Tutaj Showcase...hamerykańska masakra Syryjczyków, program propagandowy ;) :

Mogliby w końcu zrobić nowy silnik, a nie sprzedają tę samą grę z przed 10 lat w trochę lepszej wersji.
Ale w demo można się na pewno pobawić. :D :icon_thumbup:

"Jeśli drzewa robią się za duże. ciągnij do siebie, aż zobaczysz niebieskie!"- Dan Hampton F-16 Pilot
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 12 lut 2019, 13:06

Zapomniałem o tym, z sentymentu do SF chyba się kiedyś skuszę, jak tylko skończę wszystkie kampanie w Black Sea.
Awatar użytkownika
kirq

Postautor: kirq » 12 lut 2019, 13:17

Nawet zdarłem to demo, i uruchomiłem na moment, ale od razu uderzyło mnie, że to po raz enty to samo, z kolejną, już dawno niedostrzegalną warstwą pudru. Ja rozumiem, że oni po prostu chyba nie mają środków na nowy silnik, ale ich polityka sprzedażowa jest naprawdę odpychająca. Każdą grę sprzedają po 5 razy, zmieniając podtytuł i dodając kilka pojazdów/skórek na postaciach. A potem sprzedają patch (za 10$!), który niezauważalnie poprawia cieniowanie i dodaje kilka opcji kontroli oddziału, które powinny być w grze od samego początku. Dobrze im życzę, i pewnie wspierałbym ich płacąc 60$ co kilka miesięcy za ten sam produkt, ale mieszkam w Polsce i zwyczajnie mnie na to nie stać. Jeśli wydadzą kiedyś jakąś naprawdę nową grę, to mają we mnie wiernego klienta.

Wróć do „Gry”