Zarządzanie slotami zapisatora.

Wszystko co zwiększa przeżywalność w trakcie rozgrywek
Awatar użytkownika
Bany

Zarządzanie slotami zapisatora.

Postautor: Bany » 06 lis 2017, 19:37

Lekki poradnik co do zakładania slotów i działania nimi:

1. Wpisanie znaczników: {misja}(tu nazwa misji) {/misja}.
► Pokaż Spoiler

Najlepiej by misja nie miała polskich znaków, możliwe jest użycie spacji. Najlepiej jest stosować prostotę zapisu, tj. {misja}za_polske_01_01_2001{/misja}, w razie gdy jest to druga część czy powtórka dobrze jest dodać, np. nazwa_misji_data_v2, by uniknąć powtórzeń.

2. Kliknąć na kłódkę w prawym górnym rogu i wpisać hasło do zarządzania slotami.
► Pokaż Spoiler

Hasło nie będzie widoczne przy pisaniu. W razie problemów wystarczy odświeżyć stronę i znów próbować z hasłem.

3. Dodać fireteam, a w nim sloty.
► Pokaż Spoiler

Po wpisaniu hasła pokaże się białe tło tylko z możliwością dodania pierwszego teamu, na powyższym screenie jestem już po dodaniu fireteamu Alpha. Po dodaniu Alphy, nie można jej usunąć (ale można usuwać sloty, można zejść do minimum 1 slotu).

4. Dodać kolejne fireteamy i sloty do nich.
► Pokaż Spoiler

Jak widać na obrazku każdy z teamów jest autonomiczny, na lewo od każdego z teamu znajdują się sloty, które będzie można dodać. Można usunąć slot klikając wybrany w danym fireteamie. Sortowanie slotów jest automatyczne.[/list]

5.Inne uwagi:
  • w razie dodania slotów do misji (wpisaniu nazwy w znacznikach '{misja} {/misja}) znajdą się nieaktualne stany osobowe GCT (np. przywoła kogoś, kto już dawno nie ma statusu gracza), trzeba zmienić nazwę misji. Oznacza to, że została powtórzona nazwa misji z archiwum i zassało nieaktualną listę graczy (z momentu, gdy ta misja była wpisywana w system).
  • w tym poście użyłem znaczników { }, bo wpisywało mi sloty w twój post, normalnie używamy kwadratowych [ ]
    W razie pytań będę uzupełniał na bieżąco.
"Zesrałem się" ~Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Kastor

Re: Zarządzanie slotami zapisatora.

Postautor: Kastor » 06 lis 2017, 19:39

Z nieba mi spadasz, Bany :D

Poprosiłbym hasło do zapisatora na PW - kiedyś miałem ale posiałem w odmętach wiadomości - to od razu ogarnę sloty w swojej nadchodzącej misji :)
Obrazek
Война. Война никогда не меняется.
"Nie posiadam małżonki, ale rzeczona dama regularnego współżycia [...]"

Wróć do „Procedury i poradniki”