Zmiana statusu - Kamyk

Zbierzcie się i posłuchajcie! Sensacyjna wiadomość!
Awatar użytkownika
svaty
Moderator

Zmiana statusu - Kamyk

Postautor: svaty » 19 wrz 2018, 20:37

Imć Kamyk zaginął w akcji. Tudzież nas zostawił. Życzymy szybkiego poukładania spraw życiowych.

Lubię żużel jak koń owies.
Awatar użytkownika
Kamyk

Re: Zmiana statusu - Kamyk

Postautor: Kamyk » 11 lut 2019, 16:14

W życiu każdego armowicza przychodzi czas w którym staje się na roztaju dróg. Ja także doszedłem do tego momentu i miałem do wyboru powrót z karabinem w ręku lub pieczołowite zapakowanie go i pozostanie w stanie spoczynku. Wybrałem to drugie. Pierwszym zabiegiem by odetchnąć od army było MIA, miałem cichą nadzieję, że po dłuższej przerwie wróci mi chęć na Armę. Dzisiaj już wiem, że przestała mi sprawiać radość. Doszło do tego, że na nowym kompie nawet nie mam jej zainstalowanej. Ot, coś pękło Arma stała się grą której może wynik nie imponujący ale ponad 700 godzin spowodowało zwyczajne przejedzenie. Dlatego chciałbym prosić o status retired. Mój retired nie bedzie się wiązał z opuszczeniem forum, nadal bede je przeglądał i mam nadzieję, że jeszcze nie raz z niektórymi z was spotkamy się na innej grze(Post Scriptum/Deceit/DCS/Farming Simulator... [19 Klakier] ;) i innych). Nie ukrywam, że w PS potrzeba sprawnej 9 osobowej ekipy do grania, chętnych zapraszam. Wrażenia są super.

Nie ukrywam, że będzie mi brakowało tych emocji co na początku grania w Armę, tego powiewu świeżości. Kto wie, może przy Armie 4 znów najdzie ochota na grę, no chyba, że Prędzej pogramy w Ready or Not, które zapowiada się przepysznie. W każdym razie do usłyszenia.

► Pokaż Spoiler
OperatorFredski

Postautor: OperatorFredski » 11 lut 2019, 17:58

Kamyk pisze:W życiu każdego armowicza przychodzi czas w którym staje się na roztaju dróg. Ja także doszedłem do tego momentu i miałem do wyboru powrót z karabinem w ręku lub pieczołowite zapakowanie go i pozostanie w stanie spoczynku. Wybrałem to drugie. Pierwszym zabiegiem by odetchnąć od army było MIA, miałem cichą nadzieję, że po dłuższej przerwie wróci mi chęć na Armę. Dzisiaj już wiem, że przestała mi sprawiać radość. Doszło do tego, że na nowym kompie nawet nie mam jej zainstalowanej. Ot, coś pękło Arma stała się grą której może wynik nie imponujący ale ponad 700 godzin spowodowało zwyczajne przejedzenie. Dlatego chciałbym prosić o status retired. Mój retired nie bedzie się wiązał z opuszczeniem forum, nadal bede je przeglądał i mam nadzieję, że jeszcze nie raz z niektórymi z was spotkamy się na innej grze(Post Scriptum/Deceit/DCS/Farming Simulator... [19 Klakier] ;) i innych). Nie ukrywam, że w PS potrzeba sprawnej 9 osobowej ekipy do grania, chętnych zapraszam. Wrażenia są super.

Nie ukrywam, że będzie mi brakowało tych emocji co na początku grania w Armę, tego powiewu świeżości. Kto wie, może przy Armie 4 znów najdzie ochota na grę, no chyba, że Prędzej pogramy w Ready or Not, które zapowiada się przepysznie. W każdym razie do usłyszenia.

► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
biker48

Postautor: biker48 » 11 lut 2019, 18:22

Powiem tylko: ech...
Obrazek
Awatar użytkownika
neelix

Postautor: neelix » 11 lut 2019, 20:54

Ja też powiem że szkoda, ale rozumiem. Trzymam za słowo z tym lataniem, 1vs1 guns only na Tomcatach? :D
Awatar użytkownika
Kamyk

Postautor: Kamyk » 11 lut 2019, 20:56

Oczywiście.
Awatar użytkownika
svaty
Moderator

Postautor: svaty » 11 lut 2019, 20:59

Chciałeś powiedzieć 1 vs 1 vs 1, prawda neelix?
No cóż, Kamyczku, cieszę się, że postawiłeś sprawę jasno. Dziękuje za wspólne rozgrywki, spotkania i dyskusje. Żywię nadzieję, że jednak uda się nam w końcu wspólnie pograć w tego DCSa. :P

Lubię żużel jak koń owies.
Awatar użytkownika
mad

Postautor: mad » 12 lut 2019, 10:30

Lecz się Kamyk. I wracaj, i tak nie gramy w armę więc co Ci szkodzi:D
"The sun is the same in a relative way but you're older,
Shorter of breath and one day closer to death"
Awatar użytkownika
Kastor

Postautor: Kastor » 12 lut 2019, 11:27