[HARDWARE] Fotel :D

Miejsce na dyskusje o oprogramowaniu i sprzęcie
Awatar użytkownika
Wynarator
Wyślij PW:

Re: [HARDWARE] Fotel :D

Postautor: Wynarator » 09 sty 2021, 23:51

Odświeżam temat, bo Crisi szuka.

grospol.pl - fotele całkiem spoko, w pakiecie takie opcje jak regulacja podłokietników w zakresie wysokość/kąt, regulacja przód/tył dla samego siedziska, regulacja podparcia lędźwiowego, bujanie się tył/przód z regulacją oporu bujania, możliwość blokowania oparcia pod konkretnym kątem, regulowany zagłówek. Na razie posiadam rok, żadnych śladów zużycia, przebija fotele z Jysk czy Ikea bez porównania. Posiadam model grospol level bs hd.

Drugi z foteli które posiadam to privilege club prime g7 i to co jest najlepsze w tym fotelu to funkcja leżanki - przydaje się szczególnie w biurze, gdy mogę sobie na 15 min odpalić masaż w fotelu i się rozłożyć prawie poziomo zapominając o wszystkich problemach :D Niestety funkcja masażu w takich fotelach to zdecydowanie nie jest masaż shiatsu (do takiego masażu mam osobny moduł postawiony na zwykłym krześle i sprawuje się wybornie), są to raczej przyjemne wibracje.

Z obu foteli jestem bardzo zadowolony.

Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem - Harlan Ellison

Wróć do „Software i hardware”