Regulamin gry na serwerze ARMA

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem forum.
Awatar użytkownika
Wynarator
Wyślij PW:

Regulamin gry na serwerze ARMA

Postautor: Wynarator » 06 lis 2017, 11:45

Poniższy regulamin dotyczy wszystkich rozgrywek chyba, że organizator misji wskaże inaczej.

1. Nie robimy głupich rzeczy
2. Powyższy regulamin prawdopodobnie nigdy nie ulegnie zmianie.

Regulamin ten powstał przy okazji wdrożenia moda Enhanced Movement, który wkrótce znajdzie się w naszej paczce, a który da możliwość wspinania się na niewysokie przeszkody, niskie dachy etc., co daje oczywiste pole do głupich nadużyć, ale zasada ta miałaby też zastosowanie do kilku innych sytuacji, które czasami się u nas pojawiają.

Jak interpretować co jest głupie a co nie? Krótko: jeżeli popełnimy czyn, który przez resztę graczy zostanie niemalże jednogłośnie okrzyknięty jako głupi, to znaczy, że był głupi. Takie czyny to zazwyczaj te, które miałyby zerowe lub bardzo nikłe szanse na zaistnienie w rzeczywistości w tych samych warunkach jak te w grze, np.:

A) gracz w pełnym, 30-kilowym oporządzeniu nadużywa opcji wspinania się na murki
Obrazek

B) żołnierz US ARMY kradnie pojazd cywilny
Obrazek

C) amerykańscy spadochroniarze kradną rosyjski czołg
Obrazek

D) po dojechaniu do własnej bazy ktoś rzuca w kolegów odbezpieczonym granatem, żeby uczcić zwycięstwo
Obrazek

E) afrykański low-tech biega z vectorem i acogami
Obrazek

F) sanitariusze kradną motocykl (nie mogłem się powtrzymać...)

Jeżeli ktoś się poczuł urażony, to bardzo trudno ;) Starałem się wybrać najjaskrawsze przykłady, które zapadły mi w pamięć i najłatwiej pokazują o co mi chodzi, więc absolutnie nie kieruję tego do żadnej konkretnej osoby.

Kary za naruszenie powyższego regulaminu przewiduje się jak poniżej:
1. Słowna nagana
2. Grom Zeusa w twarz
3. Czasowy ban na rozgrywki

Pozdrawiam,
Wini

Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem - Harlan Ellison

Wróć do „Regulamin”