Nieobecności na rozgrywkach - oczekiwania

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem forum.
Awatar użytkownika
Wynarator
Posty: 14062
Rejestracja: 17 lip 2012, 16:01
Wyślij PW:

Nieobecności na rozgrywkach - oczekiwania

Postautor: Wynarator » 09 paź 2017, 18:34

Panowie,
W związku z pojawiającymi się pytaniami, chciałbym w ogólny sposób nakreślić nasze oczekiwania względem Was jeżeli chodzi o obecności na rozgrywkach.

Rzecz pierwsza i najważniejsza: regulamin GCT już w drugim punkcie (a więc prawie na samym początku) mówi o tym, że osoba która chce do nas dołączyć musi mieć czas na aktywne uczestnictwo w życiu grupy. Aktywne uczestnictwo przejawia się na wiele sposobów i nie będę tutaj analizować wszystkich, skupię się na rozgrywkach:

Zakładamy, że jeżeli ktoś przychodzi na >65% NIEDZIELNYCH rozgrywek, to aktywnie uczestniczy w rozgrywkach.

W związku z tym zachęcam do pochylenia się nad swoim grafikiem - wynegocjujcie wolne niedziele ze swoimi kobietami, nie planujcie eventów towarzyskich, nie oglądajcie SUPERKINA w TVN13 itp. W 1969 roku człowiek chodził po Księżycu, a niektórzy chcą mi powiedzieć, że nie są w stanie regularnie grać coopów. Osoby, które będą miały przekroczony próg tolerowanych nieobecności będą zapraszane do rozmowy, która będzie miała na celu określenie przyczyn takiej sytuacji, a w przypadku braku woli poprawy - będą z grupy usuwane z powodu naruszenia regulaminu.

Gwoli wyjaśnienia dodaję, że sytuacje losowe i praca nie podlegają dyskusji - jak coś komuś wyskoczy to trudno, nic na to nie poradzimy i nikt nie będzie w związku z tym robił problemów.

Materiał video do utrwalenia zdobytej wiedzy:


Pozdrawiam,
Wini

Nie masz prawa do swojej opinii. Masz prawo do świadomej opinii. Nikt nie ma prawa być ignorantem - Harlan Ellison

Wróć do „Regulamin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron