GC-TEAM ARMA3 - Regulamin

Rejestrując się na witrynie „GC-TEAM ARMA3”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „GC-TEAM ARMA3”, „https://forum.armagct.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „GC-TEAM ARMA3” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „GC-TEAM ARMA3” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „GC-TEAM ARMA3” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „GC-TEAM ARMA3”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Lp.Regulamin GCT
1.GC-Team gra w tym momencie w ARMA3 i składający aplikację musi posiadać tę grę.
2.Każda osoba wyrażająca chęć gry z nami, powinna złożyć stosowną aplikację w dziale "Dołącz".
3.Osoba chętna do wspólnej gry musi mieć ukończone przynajmniej 20 lat, oraz czas na regularne uczestnictwo w życiu GC-Team.
4.Wyróżniamy kilka grup użytkowników forum, które jednocześnie określają status danej osoby w GCT:
- gracze mogą brać udział w rozgrywkach
- nie mogą zapraszać osób trzecich na forum i do wspólnej gry
- nie mogą udostępniać hasła do TS osobom trzecim
- nie dysponują prawem głosu w decyzjach dot. grupy
4.4. Kolor niebieski - GCT Member
Obostrzenia z punktu 4.3 nie dotyczą użytkowników z grupy GCT Member. Dodatkowo gracze GCT mogą sami edytować posty i posiadają dostęp do zamkniętych części forum.
4.5. MiA
Tu trafiają wszyscy GCT Members, którzy z przyczyn losowych (lub jakichkolwiek innych) okresowo nie są w stanie/nie chcą z nami grywać. Osoby w tej grupie zachowują możliwość edycji swoich postów oraz wgląd do podforum HQ. Okres po którym muszą się zadeklarować swój powrót wynosi roboczo pół roku. Powrót do grupy GCT jest bezproblemowy i wymaga jedynie deklaracji oraz uczestnictwa w coopach. Jeśli jednak po pół roku ktoś nadal nie może/nie chce zadeklarować powrotu do aktywnego grania, trafia do grupy "Retired".
4.6. Retired
W tej grupie znajdą się wszyscy byli członkowie GCT, którzy postanowili na stałe zrezygnować z udziału w ekipie GCT lub zostali z niej wykluczeni.
4.7. Sztab GCT
- gracze organizujący życie grupy
- posiadają wyłączność na reprezentowanie GCT
- przekazują i wykonują wolę GCT wewnątrz grupy
5.Każdy Gracz zobowiązany jest min. raz w tygodniu odwiedzić forum i określić swoją obecność lub nieobecność w najbliższej rozgrywce. W przypadku dłuższej nieobecności należy poinformować o tym w dziale "Nieobecności".
6.Gracz który nie określi ani swojej obecności ani nieobecności i po prostu zignoruje zapisy, otrzyma status "Olewka". Otrzymanie tego statusu 5 razy pod rząd spowoduje skreślenie z listy Graczy i udzielenie 2-miesięcznego bana, chyba że "olewka" zostanie solidnie usprawiedliwiona; w analogicznej sytuacji GCT Member zostanie przeniesiony do MiA.
7.Otrzymanie statusu "Gracza" lub "GCT Member" jest dobrowolne i zobowiązuje do aktywnego uczestnictwa w życiu grupy - udzielania się na forum i odwiedzania TS.


Wróć do strony logowania

cron